Casa Em Praia Do Frances
| Πισίνα Εξωτερική πισίνα | Ιδιωτική παραλία Παραλία | Χώρος για μη καπνιστές Δωμάτια μη καπνιστών |
| Κλιματισμός | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Το διαμέρισμα Casa Em Praia Do Frances Marechal Deodoro απέχει περίπου 1 χλμ. από την παραλία Praia do Francês.
Το κέντρο της πόλης απέχει 10 λεπτά με τα πόδια.
Αυτό το διαμέρισμα διαθέτει μπάνιο με μεγάλες πετσέτες μπάνιου.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Praia Do Frances1 χλμ.
- Praia Saco da Pedra3,7 χλμ.
- Παραλία Meio1,4 χλμ.
- Παραλία Frances1,3 χλμ.
- Saco Beach4,1 χλμ.
- Maresul Turismo e Receptivo1,1 χλμ.
- Cesmac1000 μ.
- Igreja Santa Maria Madalena750 μ.
- Αεροδρόμια
- ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Maceio/Zumbi dos Palmares42 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Δωμάτια μη καπνιστών
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Εξωτερική πισίνα
- Παραλία
- Κήπος
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο μακριά απέχει το κέντρο της πόλης από το το διαμέρισμα Casa Em Praia Do Frances;
Θα χρειαστείτε 10 λεπτά με τα πόδια για να φτάσετε από το το διαμέρισμα Casa Em Praia Do Frances στο κέντρο της πόλης. - ❓
Πόσο έχει η κράτηση στο το διαμέρισμα Casa Em Praia Do Frances;
Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Casa Em Praia Do Frances αποτελεί 48$. - ❓
Θα βρω πάρκινγκ στο το διαμέρισμα Casa Em Praia Do Frances;
Το το διαμέρισμα Casa Em Praia Do Frances παρέχει ιδιωτική στάθμευση αυτοκινήτου. - ❓
Επιτρέπονται κατοικίδια στο το διαμέρισμα Casa Em Praia Do Frances;
Οι επισκέπτες του το διαμέρισμα Casa Em Praia Do Frances μπορούν να φέρουν κατοικίδια.